Fakap wykład motywacyjny

Fakap, pierwszy krok do sukcesu. Nietypowy wykład motywacyjny

Fakap wykład motywacyjny
Fakap wykład motywacyjny

Steve Jobs zanim odniósł gigantyczny sukces, najpierw wyleciał z Apple, a następnie poniósł spektakularną porażkę z komputerami NEXT. Mark Zuckerberg? Jemu nie wyszło z projektami CourseMatch i FaceMatch. Mniejszych bądź większych fakapów nie ponosi tylko ten, kto nic nie robi. Cała sztuka polega na tym, żebyśmy potrafili wykorzystać naukę, jaka płynie z popełniania błędów, w kolejnych działaniach. Zapraszam na wykłady motywacyjne.

 

Jestem organizatorem Fuckup Nights Warszawa, cyklicznych spotkań, podczas których przedsiębiorcy (choć nie tylko) dzielą się tym, jakie błędy popełnili. Sam również stałem na tej scenie i opowiadałem, jak z hukiem położyłem jedną firmę. Podczas takich spotkań odczarowujemy porażkę, a przez to motywujemy do działania. Bo często to właśnie lęk przed popełnieniem błędu blokuje podjęcie działań. Co więcej, uczestnicy uczą się na cudzym doświadczeniu. I co bardzo ważne, nie celebrujemy porażek, ale z każdej staramy się wyciągnąć wnioski.

 

Od ponad 20 lat szkolę i rozwijam firmy. I wiem, że za każdym sukcesem kryją się mniejsze, bądź większe fakapy. Podczas spotkania motywacyjnego, opowiem doświadczeniach swoich, a także inne inspirujące historie zarówno z Polski, jak i ze świata. Uczestnicy ze spotkania wyjdą z odwagą, chęcią działania i gotowym zestawem dobrych rad. Czego nie robić, by nie było fakapu.

 

Dla kogo? Wszyscy pracownicy organizacji, na każdym szczeblu, szczególnie

Wielkość grupy: do uzgodnienia

Czas trwania: 60-90 minut

Wymogi techniczne: rzutnik multimedialny, nagłośnienie (jeśli niezbędne)

Kontakt w sprawie ceny i zamówienia: Tomasz Staśkiewicz, staskiewicz.pl @ gmail.com, +48 502 109 960