Wykłady motywacyjne

 

 

Fakap wykład motywacyjny

 

Fakap nie jest ciekawym tematem? Zachęcam również do wysłuchania innych wykładów motywacyjnych!

Jeśli chcesz, abym opowiedział o bieganiu na konferencji, spotkaniu w Twojej firmie – chętnie to zrobię. Opowiem o tym jak bieganie zmieniło moje życie i jak może zmienić Twoje. Biegam już prawie 9 lat, szkoliłem – 17. W sposób unikalny łączę te doświadczenia. Chcesz posłuchać?

® Zostało Ci jedno życie, czyli jak ze sflaczałego 30-latka stałem się żelaznym 40-latkiem

Wyobraź sobie, że grasz w grę komputerową. Gra jest najlepszą strategią czasu rzeczywistego jaką można sobie wyobrazić. Grafika 3D, dźwięk 7.1, a nawet smaki, zapachy, dotyk i uczucia. I nagle uświadamiasz sobie, że zostało Ci tylko jedno życie. Nie masz SAVE’ów, czas płynie, a Ty uświadamiasz sobie, że brak Ci pełnej kontroli nad Twym bohaterem. Chwyć w ręce joystick swojego życia i przejmij dowodzenie.

Odbiorcy: wszyscy, a szczególnie ci, którzy chcą coś zrobić ze swoim życiem.

Czas: 45-60 minut

® Motywacja długodystansowa, czyli o co chodzi w sprzedaży

To był świetny handlowiec, ale się wypalił. Co miesiąc wykręcał 120% planu, a teraz mu się nie chce, nie potrafi. Zatracił te cechy, które sprawiały, że co miesiąc doganiał i wyprzedzał na finiszu założone liczby. Po prostu jego motywacja była sprinterem. Szybkie, mocne, ale krótkotrwałe zrywy. A wiesz kim jest Twoja motywacja? Sprinterem czy maratończykiem, który mocne tempo potrafi utrzymać przez 42 kilometry? Wiesz co o tym decyduje?

Odbiorcy: menedżerowie, działy sprzedaży, osoby pracujące na własny rachunek.

Czas: 45-60 minut

® Perfekcyjny Start, czyli jak się przygotować żeby zwyciężyć

Z ponad 100 moich startów, tylko kilka zrealizowałem dokładnie tak jak chciałem. Z pozostałych wyciągam wnioski. Nie wszystkie z moich przedsięwzięć biznesowych wypaliły. W niektórych sytuacjach płaciłem za naukę. Kiedy porównałem oba doświadczenia – sportowe i biznesowe – okazało się, że decydują podobne rzeczy. Wszystkie Perfekcyjne Starty miały kilka elementów, dzięki którym realizowałem cel. Były to takie same elementy, jak w przypadku udanych przedsięwzięć biznesowych.

Odbiorcy: menedżerowie, przyszli menedżerowie.

Czas: 60 minut

® Uciec śmierci, czyli o tym jak bieganie ratowało życie moje i mojego syna

To jest bardzo mocna i osobista historia. Nie na każdym spotkaniu będę mógł ją opowiedzieć. To przejmujące 3 miesiące walki o życie mojego syna. Po nocach spędzonych na linoleum pod szpitalnym łóżkiem wychodziłem o świcie przebiec choć kilka kilometrów. Chciałem zdążyć obudzić nadzieję, zanim obudzi się mój syn.

Odbiorcy: rodzice chorych dzieci, osoby przechodzące trudne sytuacje życiowe.

Czas: 60-120 minut

Zachęcam do kontaktu.